En İyi Antivirüs Yazılımı

Cihazlarınızı en iyi antivirüs yazılım paketleriyle koruyun

En İyi Antivirüs Yazılımı programlarının, çevrimiçi yaşamımıza yönelik sürekli artan tehditlere karşı korumak için yeni güncellemeler yaparak çalışmalarına devam ediyor. Piyasadaki en iyi antivirüs programları, bilgisayarınızı virüslerden, dolandırıcılıklardan korumak için ekstra özellikleri bir araya getiriyor.

Siber tehditlere karşı güçlü bir koruma arıyorsanız, en iyi antivirüs programı ihtiyacınız olacaktır. Özellikle şirket bilgisayarlarında fidye yazılımı gibi çeşitli virüslerle maruz kalmamak için sizlere en uygun fiyatlı kullanabileceğiniz programları listeledik.

Ücretli programlar olduğu gibi ücretsiz antivirüs programı önerilerimiz de listemizde yer alıyor. Fakat piyasadaki güvenilir programlar genellikle yıllık 70 TL’den başladığı için ücretli bir program almanızı öneririz.

En İyi Antivirüs Yazılımı

 

  1. Bitdefender

Norton, McAfee gibi programlarla daha çok karşılaşmış olabilirsiniz. Fakat şu anda Bitdefender’ın mevcut en iyi antivirüs programlarından olduğunu düşünüyoruz. Farklı korumalarla sizlere güvende tutan uygulama paranızın karşılığını fazlasıyla sizlere sunuyor.


2. Norton 

Genellikle piyasada karşılaştığımız en çok duyulan antivirüs programlarının arasında yer alır. Ekibimizin testlerini program başarıyla geçmiş bulunmakta. İçerisinde kötü amaçlı yazılımları önleyici sistemlerin yanı sıra birçok farklı özelliği de sizlere sunuyor.


3. Kaspersky

Yukarıdaki programların aksine geniş bir özellik seçeneği olmayan fakat temel özellikle tamamıyla iyi çalışan bir programdır. Tam anlamıyla virüs savunmasını sağlayan program, giriş seviyesinde kullanıcılar için yeterli olmaktadır. Birden fazla cihazı koruma özelliği bulunan programın ücretli/ücretsiz versiyonları bulunmaktadır.

Geniş Açıklamalı En İyi Antivirüs Programları

en iyi antivürus programı

1. Bitdefender Antivirüs

Günümüzün en iyi antivirüs yazılımı


TEKNİK ÖZELLİKLER
İşletim sistemiWindows, Mac, Android, iOS seçenekleri
Kapsanan maksimum cihaz sayısı10
Öne çıkan özelliklerSafepay bankacılık koruması, gizlilik araçları, çok katmanlı fidye yazılımı koruması, VPN
SATIN ALMA NEDENLERİ
+Mükemmel çekirdek antivirüs koruması
+Çok fazla özellik mevcut
+Güvenli ödeme bankacılığı koruması

Bitdefender, Bilişim Haber ekibi tarafından en yüksek puan alan antivirüs programıdır. Zorlu virüslerde başarıya ulaşan bu program, maliyet açısından da sizlere güzel bir seçenek sunar.

Programın fiyatının uygun olması dışında tabiki sunduğu kötü amaçlı yazılım korumasıyla En İyi Antivirüs Yazılımı kendisini ön plana çıkarıyor. Bitdefender incelememizde kötü amaçlı yazılımlara karşı uygulamanın çok iyi çalıştığı tespit ettik. Ancak test fidye yazılımı tehditleriyle tam olarak başa çıkmada bazı uyarılar aldık.

En İyi Antivirüs Yazılımı

2. Norton AntiVirus

Gerçekten kullanışlı özelliklere sahip sağlam koruma


TEKNİK ÖZELLİKLER
İşletim sistemi:Windows, Mac, Android, iOS seçenekleri
Kapsanan maksimum cihaz sayısı:5
Öne çıkan özellikler:Akıllı güvenlik duvarı, bilgisayar bakım özellikleri, çevrimiçi depolamaya sahip paket yedekleme aracı
SATIN ALMA NEDENLERİ
+Birçok özellik
+Kullanışlı paket yedekleme aracı
+Son derece etkileyici gezinme koruması
Norton AntiVirus Plus, NortonLifeLock olarak bilinen güvenlik şirketinin sunduğu mükemmel bir antivirüs programıdır. Programın ilk cazip noktaların birisi giriş seviyesindeki kullanıcılar için de arayüzünün basit ve kullanışlı olmasıdır.
En İyi Antivirüs Yazılımı  Web’de güvende olmanızı sağlamak için bir çok tarayıcı üzerinde korumalar sağlayan program akıllı bir güvenlik duvarı içerir.

3. Kaspersky Anti-Virus

Birinci sınıf koruma sağlayan bir ürün


TEKNİK ÖZELLİKLER
İşletim sistemi:Windows, Mac, Android, iOS seçenekleri
Kapsanan maksimum cihaz sayısı: 10
Öne çıkan özellikler: Yüksek düzeyde yapılandırılabilir virüs taramaları, fidye yazılımı önleme, kripto madencilik enfeksiyonu önleme
SATIN ALMA NEDENLERİ
+Çok güçlü antivirüs motoru
+Hızlı ve yapılandırılabilir virüs taramaları
+Etkileyici fidye yazılımı önleme yetenekleri

Kaspersky Anti-Virus, bu güvenlik firmasının Windows PC’ler için giriş seviyesi teklifidir ve 10 adede kadar bilgisayarı kapsar. Bu listedeki bazı ürünler kadar çok özellik barındırmıyor, ancak Kaspersky güvenlik temellerine odaklanıyor ve bu işi çok iyi yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu